Przemiana: Urządzamy salon Pani Marty

09:39:00

Pani Marta zgłosiła się do mnie z prośbą o pomoc w urządzeniu swojego pierwszego gniazdka.
Miała bardzo jasno sprecyzowany budżet i oczekiwania odnośnie potrzebnych sprzętów i preferowanej kolorystyki.
Zobaczcie, co nam z tego wyszło :)
Tak wygląda salon Pani Marty dzisiaj:

Pani Marcie zależało, aby w salonie dominowały stonowane kolory - biele, szarości, beże oraz dodatkowo fiolet. Na jednej ze ścian miała znaleźć się biała cegła, a pokój powinien zmieścić kilka funkcji (kuchnię, jadalnię, część wypoczynkową oraz awaryjną sypialnię dla gości). Zaproponowałam dwa rozkłady:

Opcja 1.

Opcja 2.

Kolejnym etapem prac był dobór konkretnych elementów wyposażenia dla obu wariantów:


Finalnie powstał również wykaz poszczególnych elementów, wraz z ich cenami oraz miejscem zakupu (fragment poniżej).
Wszystko spakowane w dokument z opisem rekomendacji, gotowe do realizacji :)


Jeśli chcesz, żebym pomogła w przemianie Twojego wnętrza, podpowiedziała, jak ustawić meble, jakie dodatki wybrać (i gdzie je znaleźć) -  zapraszam, póki mam jeszcze moce przerobowe :) Szczegóły tutaj: POMOC W URZĄDZANIU.You Might Also Like

3 komentarze

 1. Podoba mi się fioletowa sofa + białe i żółte krzesła. Nawet narożnik mógłby być fioletowy, a co :) A jakby pani Marta zdecydowała się na lodówkę retro (Smeg lub Gorenje) w żółtym kolorze, no, ewentualnie jakież żółte i fioletowe dodatki żeby ożywić kuchnię, to już w ogóle byłoby pięknie.
  Co do układu - mało komfortowe rozmieszczenie telewizora - zawsze siedzimy do niego pod kątem prostym i telewizję możemy wygodnie oglądać tylko z jednego końca kanapy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko- dzięki! Z tym telewizorem rzeczywiscie nie jest zupełnie komfortowo, ale dobry wysięgnik z pewnością załatwi sprawę i telewizor będzie widoczny z dowolnego kąta z pokoju :)

   Usuń
 2. Tak, fioletowa sofa bardzo ładnie przełamuje tutaj kolorystykę i sprawia, że salon nabiera energetycznego "smaczku", fajny pomysł:) Dobrym rozwiązaniem które sama bym i u siebie wprowadziła, jest ta lampa na wielkim ramieniu - mega nowoczesna ale i z jakimś fabrycznym duchem. Ładnie

  OdpowiedzUsuń