Kolor w salonie

09:10:00

Biele, szarości i beże to kolory, które stały się niezwykle popularne wraz z nastaniem mody na styl skandynawski. Nie każdy jednak czuje się dobrze we wnętrzach aż tak neutralnych kolorystycznie i potrzebuje trochę koloru, który ożywia wnętrza i nadaje im charakteru. Zobaczcie, jak połączyć kolory, aby było wesoło i stylowo jednocześnie :)

0


Decydując się na kolor w mieszkaniu ważnym jest, by pamiętać, że to nie jest decyzja na chwilę. "Przebranie" mieszkania wymaga więcej wysiłku, niż przebranie samego siebie, gdy znudzi się nam kolor. Dlatego wybierzmy rozważnie, a jeśli nie jesteśmy w stu procentach pewni, że będziemy się w danym kolorze dobrze czuli, może zacząć od neutralnej bazy i kolorowych dodatków?

Pamiętajcie również, że kolory w naszym otoczeniu mają wpływ na to, jak się czujemy! Mówi się, że na przykład czerwony pobudza, ale i wywołuje agresję. Żółty dla odmiany sprzyja koncentracji, ale również wzmaga apetyt (Boże, chroń przed żółtą lodówką!)

Zobaczcie, jakie miksy kolorystyczne przygotowałam dla Was. Mam nadzieję, że któryś z nich doda Wam odwagi, by wyjść poza biało-szary schemat!

1

2

3

4

5

6

7


9

10

11

12


Źródła zdjęć wykorzystanych do inspiracji:
0,1, 23,4,5,6,7,,8,9,10,11

You Might Also Like

0 komentarze