DIY: Edytowalne obrazki do druku

12:18:00

Kolejna porcja obrazków do druku już jest! Tym razem obrazki z możliwością indywidualizacji - tak, żeby jeszcze lepiej pasowały do Waszych wnętrz! Ostatnio pokazywałam Wam sporo ślicznych obrazków dla dużych i małych - wystarczy wybrać ulubiony, wydrukować i oprawić. Możecie je zobaczyć  tutaj.

Dzisiaj porcja obrazków, które możecie dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Są super, przetestujcie je koniecznie!

Typografia

Jeśli podobają się Wam napisy, sprawdźcie stronę której możecie wpisać dowolny napis, następnie wybrać tło i ściągnąć dowolny obrazek. Tak jak ja tutaj:

Ponad trzydzieści teł do wyboru plus Wasz tekst - zróbcie sobie swój plakat TUTAJ


Chmura słów
Kolejna strona, na której wybieracie ulubioną stronę internetową, hasło, następnie wybieracie kształt, czcionkę, kolorystykę... I możecie otrzymać takie oto cuda:Kształtów do wyboru jest ponad sto. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. 

Uwaga! Potrzebna wtyczka Silverlight (darmowa), strona nie działa w Chrome. Można zapisywać w kilku rozmiarach, w zależności od potrzeb. Zajrzyjcie TUTAJ


Monogram

Możecie też tworzyć monogramy z dowolnym podpisem (na przykład imię Waszego dziecka) na tle w jednym z dziesięciu wariantów kolorystycznych. Ze strony wybieracie kolor, otwiera się edytowalny pdf. Zapisać można przy pomocy drukowania do pliku. Ja zrobiłam take:


Take cuda dostępne TUTAJ


Miłość, miłość :)
Te obrazki to świetny pomysł nie tylko na ścianę, ale również na prezent.

Wpisujecie imiona, dorzucacie dowolne zdjęcie i voila!


Pierwszy do przygotowania TUTAJ, a drugi TUTAJPochwalcie się koniecznie tym, co stworzyliście!

You Might Also Like

0 komentarze