Przemiana przedpokoju

16:11:00Przepokój, którego przemianę dziś pokazuję znajduje się w trzypokojowym mieszkaniu rozkładowym. Jego łączna powierzchnia to 8,5 metra kwadratowego.


Część tej powierzchni zajmują szafy dwie duże szafy wnękowe, każda z nich o szerokości 120 cm i głębokości 60 cm. Do tego mamy trzy pary drzwi i "płynne przejście do salonu.
Przemiana odbyła się trochę przy okazji remontu pozostałych części mieszkania i polegała bardziej na zmianie stylizacji niż wielkiej rewolucji - obyło się bez wymiany drzwi, podłóg czy wspomnianych szaf wnękowych.

Na początek - garść inspiracji :)Przedpokój wyglądał wcześniej tak:Celem przemiany było dostosowanie wyglądu przedpokoju do reszty mieszkania - luźnej wariacji na temat stylu skandynawskiego.

Oto efekty:
W całej tej przemianie zależało nam na tym, żeby utrzymać koszty w ryzach. Udało się to dzięki maksymalenemu wykorzystaniu tego, co już było oraz dzięki okazyjnym zakupom :)


You Might Also Like

6 komentarze

 1. A ja uważam że lepiej było z szarymi ścianami...dodałabym tę ciemną ścianę i krople w tym samym kolorze. Wszystkie te dodatki z nowej aranżacji do starego koloru😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki szaremu rzeczywiście kontrast był lepszy. Ale biały jest bardziej spójny z resztą mieszkania :)

   Usuń
  2. Jak spójny to najważniejsze!:) jeszcze ja np.przeniosłabym obrazek na klucze na ścianę z kroplami.jakoś tam mi nie pasuję 😋

   Usuń